Barion Pixel

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Overenie exekúcie na aute

Na každé 68. vozidlo je uvalená exekúcia

Blog - Overenie exekúcie na aute

Príbehov ľudí, ktorí si kúpili ojazdené auto a po čase zistili, že s ním nie je niečo v poriadku stále pribúda. Kúpa ojazdeného vozidla je risk a s touto myšlienkou k celému procesu treba pristupovať. Chceme predsa ušetriť, ak však stúpime nesprávne, výsledné financie môžu byť vyššie ako pri kúpe nového vozidla. Rôzni podvodní predajcovia číhajú na naivných kupcov, ktorým je jedno, čo za svoje peniaze dostanú. Vy však nebuďte taký! Venujte kúpe dostatočné množstvo času – a overujte!

Zaujímavým a možno aj strašidelným faktom je, že podľa štatistík je na každé 68. vozidlo uvalená exekúcia. Tieto vozidlá sa potom jednoducho dostávajú na trh s ojazdenými autami s cieľom neférovo ich predať kupujúcemu. Sú to špinavé praktiky, ktorým sa však môžete vyhnúť. Odpoveďou je overenie vozidla!

Overenie vozidla pomocou VIN čísla alebo ŠPZ by malo byť nevyhnutným krokom, pokiaľ plánujete kúpiť ojazdené auto. Stačí zadať tieto dve čísla do systému a odborníci sa postarajú o to, aby našli aj tú najmenšiu chybičku. Overovanie originality prebieha hneď na niekoľkých miestach a na jednotlivca toho môže byť naozaj dosť. Okrem toho majú ľudia, ktorí sa overovaniu venujú, veľmi potrebné kontakty. Určite nechcete vozidlo, na ktoré je uvalená exekúcia a ktoré by vám spôsobilo viac problémov, ako úžitku. Preto premýšľajte dopredu a zverte overenie auta profesionálom.

Overenie vás však neochráni iba pred autom s exekúciou. Overenie stočených kilometrov, overenie originality či overenie auta s leasingom sú ďalšie dôležité veci, ktoré vám tento proces prezradí. Vy ste tak dokonale chránený pred kúpou čierneho vozidla a dopredu viete, za čo dávate svoje peniaze.

Ak by ste dôkladnému overovaniu nevenovali dostatok pozornosti, kúpa takéhoto auta vám môže priniesť naozaj veľké problémy. Neponáhľajte sa a vozidlo si naozaj overte – v budúcnosti to oceníte.

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach:


OVERENIE VOZIDLA

alebo

Kde nájdem VIN číslo ?

VIN číslo nájdete:

- malý technický preukaz

- velký technický preukaz

- pod čelným sklom vodiča, viditelné z vonku vozidla

- v motorovej časti vozidla

- v priestore dverí alebo stĺpiku dverí

Podporujeme platobné systémy:

  • barion platba kartou
  • platba paypal

Aj vďaka Vám môžeme podporovať neziskové organizácie a občianské združenia.

  • dobry anjel
  • haka
  • overeniekm

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.